Часткову допомогу-компенсацію батькам на навчання дітей у приватних садках пропонують запровадити у РівномуУтім, йдеться не про фінансування закладу, а про розробку механізму надання допомоги батькам, пояснює ініціаторка звернення: Об этом сообщает mason-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


- Це програма розрахована не на сам заклад, а на фінансування батьків.

Петиція створена як реакція на потребу батьків в якісній дошкільній освіті. Вивчивши попит є прохання тих батьків, котрі нам телефонували чи звертались. Ми пропонуємо, щоб батькам дітей, які через чергу не потрапили до комунальних закладів, так само компенсовували кошти, які міська ради витрачає на утримування однієї дитини у комунальних закладах.

Цю петицію ми створили не лише для того, щоб повертали кошти батькам, які ходять до нас в заклад. А для того, щоб звільнити місця у комунальних закладах, щоб більший сегмент дітей був охоплений дошкільною освітою.

Програма, якщо вона стане чинною, розрахована на те, що ми звільняємо певну кількість місць у комунальних закладах дошкільної освіти і розвантажуємо їх цим. І, відповідно, більша кількість дітей, які поки не можуть потрапити у комунальний заклад, і батьки яких не можуть дозволити собі приватний, будуть охоплені дошкільною освітою, і батьки несуть менші фінансові витрати.

Ми знаємо, що це працює в інших містах, зокрема у Львові та Києві. Якщо це працює у них, то чому це не може працювати у нас?Програму мають розробити фахівці управління освіти і депутати.


До речі, за даними міського управління освіти, черги у садки останніми роками хоч і значно скоротилися, проте все ще є. Нині на 100 місць претендує 124 дитини. Щодо витрат, то на перебування однієї дитини у садку, за даними, які отримав «BABYLAND», з міського бюджету йде від 20 до 60 тисяч гривень на рік.


Зараз петиція уже зібрала 252 з 300 голосів, необхідних для розгляду звернення міським головою. Підтримати петицію можна до 9 грудня.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/chastkovu_dopomogukompensatsiyu_batkam_na_navchannya_ditey_u_pryvatnyh_sadkah_proponuyut_zaprovadyty_u_rivnomu_241933.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя