Наймолодший депутат: на що витратив першу зарплату "слуга народу" Святослав Юраш

Напередодні народні депутати дев’ятого скликання отримали свої перші зарплати. Журналістам 24 каналу вдалося поспілкувалися про це з наймолодшим депутатом парламенту Святославом Юрашем зі "Слуги народу". Об этом сообщает stoletie.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема він поділився своїми думками щодо зарплатні в Україні, а також розповів, як потратив першу зарплату на новій роботі.

Цікаво! Депутати отримали свої перші зарплати: хто скільки заробив

"Все дуже просто – в дружини було день народження. Моя перша зарплата пішла на те, аби зробити їй приємне. Я постарався, але чи в мене вийшло – треба її питати", – зазначив він. Й уточнив, що на подарунок потратив не весь заробіток.

Зазначимо, згідно з повним списком зарплат депутатів, який опублікувало видання LIGA.net, Юраш заробив за перший місяць роботи 43176,18 гривень. Сам депутат зазначив, що з урахуванням податків вийшла сума у приблизно 35 тисяч гривень.

Журналіст також запитав Юраша, чи погоджується він зі словами лідера "Слуги народу" Дмитра Разумкова про те, що зарплата навіть у 50 тисяч гривень є замалою для народних обранців.

Є світові реалії і є реалії українські. Треба розуміти, що між ними є велике провалля. Не треба забувати, що напрочуд низька зарплата депутата це є закликом до корупції,
– наголосив політик.

Й додав, що про це питання можна думати логічно та структуровано. "Не турбуйтесь, я впевнений, що це питання виникне і всі фракції обговорять його разом з нами. Якщо дискусія стосуватиметься зміни зарплати депутатів, всі про це знатимуть", – додав він.

Святослав Юраш
Святослав Юраш

У відповідь на питання про середню зарплатну в Україні Юраш відповів: "Якщо говорити про прожитковий мінімум, який ми вчора трансформували, то є проста реальність: будь-яка зарплата в найбагатшій країні Європи, яка має певну кількість ресурсів, талановитих ресурсів та освічених людей, є недостатньою.

Важливо! Кабінет міністрів пропонує підвищити з 1 січня мінімальну заробітну плату в Україні на 550 гривень. Зараз розмір "мінімалки" – 4173 гривні. Ці зміни закладені в державному бюджеті на 2020 рік, його нардепи мають намір розглянути в першому читанні вже 18 жовтня.

Депутат підкреслив, що в Україні 29 років при владі були люди, які щоразу нехтували можливостями. Тепер же, на його думку, президент Зеленський має уніфіковану систему влади, яка допоможе змінити ситуацію в країні.

"Ви говорите про прожитковий мінімум. Назвіть його цифру. Ви лише вчора її обговорювали", – запитав журналіст.

Яка б ця цифра не була, вона замала. Її треба підіймати,
– відповів Юраш.

Й наголосив, що надав довге та вичерпне пояснення про мінімальну зарплату та проблеми з нею. Він вважає, що політиків в Україні хочуть "забивати" конкретними візіонерськими питаннями.

"У США та Європі я бачив, що з депутатами говорять про їх парламентський порядок денний, цілі та завдання. А не стараються провести кожному опитування", – підсумував Юраш.


Найбільші та найменші зарплати парламентарів у Європі / Інфографіка 24 каналу​

blog_ava
Гороскоп на 4 жовтня для всіх знаків зодіаку
сьогодні
2126
Автор: Андрій Костюк

Джерело статті: “http://24tv.ua/na_shho_vitrativ_pershu_zarplatu_naymolodshiy_nardep_zi_slugi_narodu_n1214256”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя