У мерії Одеси вирішили звільнити скандальну главу Служби у справах дітей

Керівниця Служби у спарвах дітей Ірина Дамаскіна — У мерії Одеси вирішили звільнити скандальну главу Служби у справах дітей
Керівниця Служби у спарвах дітей Ірина Дамаскіна
Після скандалу, коли дівчинку відібрали у батька прямо у школі, звільняють керівницю Служби у справах дітей Ірину Дамаскіну Об этом сообщает kievvlast.in.ua со ссылкой на СМИ.


За результатами роботи комісії з питань соцполітики та праці було прийняте рішення стосовно порушень, пов’язаних з вилученням дівчинки під час уроків із застосуванням насильства з боку Служби у справах дітей.


Відповідне засідання комісії відбулося учора, 17 вересня. Про це на своїй сторінці у Facebook написала депутатка Одеської міськради Ольга Квасницька.


За її словами, члени комісії ініціювали службове розслідування та вирішили звільнити із посади начальника Служби у справах дітей Одеської міськради Ірину Дамаскіну.


«Мер відреагував миттєво, думаю, завдяки резонансу, сьогоднішнього публічного засідання і підключення уповноваженого з прав дитини!» – написала Квасницька.


Ольга Квасницька зазначила, що порушення були, і цей факт публічно визнали всі, крім Служби у справах дітей.


«Можу лише зауважити, що не тільки питання звільнення Дамаскін ставилося сьогодні в основу рішення комісії, але і службове розслідування за фактом жорсткого поводження чиновників по відношенню до дитини і ефективності роботи всієї служби!» – резюмувала вона.Нагадаємо, одному з початкових класів школи №26 прямо під час уроків представник Служби у справах дітей намагався силою забрати одну з учениць. Свою поведінку чиновникии вирішили виправдати законом. Пізніше дитину забрали з притулку та віддали родичам.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/odesa/news/u-meriji-vodesi-virishili-zvilniti-skandalnu-glavu-sluzhbi-u-spravah-ditey-626035.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя