На Буковині примусово повернуть трьох громадян Молдови на їхню батьківщину

Фото: Управління ДМС у Чернівецькій області
Вони жили в Україні довше дозволених 90 днів
Трьох громадян Молдови, які проживали на території України більше дозволеного 90-денного строку перебування та ухилялися від виїзду після його завершення, виявили в Новоселиці та Кельменцях працівники територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області.

Усіх порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та оштрафовано на 1700, 2000 та 1700₴ Стосовно усіх іноземців прийнято рішення про примусове повернення.

Водночас у Новоселиці до адміністративної відповідальності за ст. 205 КУпАП притягнуто громадянку України, яка запросила та надала житло одному з зазначених іноземців й при цьому не вжила заходів до його своєчасної реєстрації та продовження терміну перебування. Місцеву мешканку притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 205 КуАП та оштрафовано.

Також у Кельменцях за ст. 206 КУпАП притягнуто до адміністративної вiдповiдальностi громадянку України, яка порушила порядок надання іноземцеві житла. За таку гостинність їй довелося сплатити штраф в розмiрi 5100₴
фильмы бесплатно
Джерело: Управління ДМС у Чернівецькій області

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/09/16/na-bukovyni-prymusovo-povernut-trokh-hromadian-moldovy-na-ikhniu-batkivshchynu.html” Об этом сообщает dosye-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя