"Якщо Київ зайде в глухий кут": Пристайко розповів, коли Україна може повернутися до теми миротворців на Донбасі

Міністр також вважає, що Україна має виконувати Мінськ попри те, що зобов’язання щодо нього були дані попередньою владою.

Глава МЗС України Вадим Пристайко вважає, що Україна не повинна давати згоду на миротворчу операцію доти, поки не вичерпає інші шляхи виконання Мінських домовленостей. Про це він заявив у виступі на щорічному форумі “Ялтинської європейської стратегії” (YES), передають Патріоти України. Об этом сообщает pohlyad.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Ми знаємо приклади в Африці, де миротворчі операції ООН тривають десятиліттями”, – сказав він.

Водночас, Пристайко не виключив можливості повернення до ідеї миротворців у разі, якщо Київ зайде в глухий кут з виконанням Мінських угод без миротворців. “Якщо все інше провалиться, ми будемо змушені просити міжнародне співтовариство про миротворчу операцію у тому або іншому форматі”, – пояснив він.

Пристайко також вважає, що Україна має виконувати Мінськ попри те, що зобов’язання щодо нього були дані попередньою владою. “Ми (як держава) домовилися про щось, і навіть якщо ми ненавидимо цей варіант – то маємо дійти до кінця”, – пояснив він.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/iakshcho-kyiv-zaide-v-hlukhyi-kut-prystaiko-rozpoviv-koly-ukraina-mozhe-povernutysia-do-temy-myrotvortsiv-na-donbasi-295337.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя